Msza święta z prośbą o uzdrowienie 11.02.2024 r. godz. 18.00

W niedzielę 11 lutego zapraszamy na Mszę świętą o godz. 18.00 z prośbą o uzdrowienie, a po Mszy świętej na wspólne uwielbienie Boga razem ze wspólnotą charyzmatyczno – ewangelizacyjną „ Drogocenna Perła”, formująca się przy Apostolskim Ruchu Wiary.

Zapraszamy również na konferencję, którą powie dla nas gość specjalny Michał Saj ze wspólnoty Armia Dzieci oraz modlitwę o uzdrowienie oraz indywidualną modlitwę wstawienniczą.

Zachęceni Słowem z Ewangelii dnia będziemy wraz z Wami prosić o liczne uzdrowienia:
“Pewnego dnia przyszedł do Jezusa trędowaty i upadając na kolana, prosił Go: „Jeśli chcesz, możesz mnie oczyścić”. Jezus zdjęty litością, wyciągnął rękę, dotknął go i rzekł do niego: „Chcę, bądź oczyszczony”.

Michał Saj to mąż jednej żony, ojciec piątki dzieci, przedsiębiorca, mówca, ewangelizator. Jest jednym z liderów Instytutu Ewangelizacji Świata ICPE Misja Polska oraz Armii Dzieci. W swojej posłudze widział jak chromi zaczynają chodzić, głusi odzyskują słuch, chorzy natychmiast zdrowieją, a Bóg współdziała we wszystkim dla Jego dobra.