I Komunia Święta 12.05.2019

Termin I Komunii Świętej w roku 2019
Msza Święta Komunijna – 12.05.2019 o godz. 12.00

Spotkania w tym tygodniu (6.05.2019-12.05.2019):

• W poniedziałek, wtorek, środę i piątek o godz. 18.40 spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej – próby.
  • W czwartek  9 maja zapraszamy rodziców dzieci przystępujących do I Komunii Świętej  na godz. 18.45 do posprzątania kaplicy, umycia okien oraz  prac porządkowych wokół kaplicy. Prosimy  również o zabranie za sobą odpowiednich środków i sprzętu. Za pomoc już dziś z góry dziękujemy.
  • W sobotę 11 maja o godz. 9.00  spowiedź dzieci przystępujących do I Komunii Świętej wraz  z rodzinami  oraz odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych, prosimy przynieść świece chrzcielne.
  • W niedzielę 12 maja na Mszy świętej o godz. 12.00 dzieci przystąpią do I Komunii Świętej. W związku z tym, cała kaplica w tejże godzinie zarezerwowana jest dla dzieci. Do środka będą mogły wejść tylko dzieci, ich najbliższe rodziny i nauczyciele.  Przepraszając za te utrudnienia wszystkich chodzących na tę godzinę Mszy świętej prosimy o pozostanie na zewnątrz  lub przyjście na inną godzinę Mszy świętej.

W czasie I Komunii Świętej samochody będzie można parkować jak co roku za budującym się kościołem – wjazd od ul. Popiełuszki przy ogrodzeniu kościoła.