Msza święta z prośbą o uzdrowienie – niedziela 16.07.2023 r. godz. 18.00

W imieniu Wspólnoty Apostolskiego Ruchu Wiary w Lublinie

serdeczne zapraszamy do naszej parafii na Mszę święta z prośbą o uzdrowienie,

w niedzielę 16.07.2023 r. o godz. 18.00

po Mszy świętej modlitwa i uwielbienie.

Zapraszamy 16 lipca o 18.00 na Mszę Świętą, a po niej czas uwielbiania Jezusa, słowo konferencji Księdza Pawła Rozbickiego- opiekuna Apostolski Ruch Wiary, modlitwę o uzdrowienie ciała, ducha i duszy oraz indywidualne modlitwy wstawiennicze.

Będziemy modlić się wspólnie we wspólnocie Kościoła, stając w Jego autorytecie i opierając się na Słowie Boga, które nam daje na tą niedzielę:

Pierwsze Czytanie z Księgi Proroka Izajasza 55,11
“Słowo, które wychodzi z ust moich, nie wraca do Mnie bezowocne, zanim wpierw nie dokona tego, co chciałem, i nie spełni pomyślnie swego posłannictwa”.

Psalm 65,12
“Rok uwieńczyłeś swymi dobrami,
gdzie przejdziesz, wzbudzasz urodzaj”.

List do Rzymian 8,19
“Bo stworzenie z upragnieniem oczekuje objawienia się synów Bożych”.

Z Ewangelii Świętego Mateusza 13,23
“Posiane w końcu na ziemię żyzną oznacza tego, kto słucha słowa i rozumie je. On też wydaje plon: jeden stokrotny, drugi sześćdziesięciokrotny, inny trzydziestokrotny”.

Prosimy o modlitwę i post, aby nasze spotkanie przyniosło plon stukrotny!