Transmisja na żywo Mszy świętej, modlitwy różańcowej i nabożeństw (Wielkanoc 2020)

Informujemy, że uruchomiliśmy parafialny kanał na YouTube, na którym transmitujemy codziennie na żywo Mszę świętą o godz. 18.00, różaniec o godz. 20.30 oraz nabożeństwo Drogi Krzyżowej i Gorzkie żale.

INSTRUKCJA: Aby wejść na transmitowaną Mszę świętą należy kliknąć przycisk YOUTUBE (lub na naszej stronie na samym końcu zielonego paska zakładka youtube).

Dla osób korzystających z Facebooka, wystarczy polubić stronę naszej parafii i na bieżąco śledzić transmisje na żywo.

Można też wpisać w okienko wyszukiwarki google tekst: youtube parafia gorala i następnie kliknąć w wyszukany link.

Uwaga! Na stronie YouTube naszej parafii znajdują się także nagrania archiwalne. Aby uczestniczyć w transmisji na żywo  musi pisać na czerwono AKTUALNIE NA ŻYWO.

Plan transmisji na żywo:

Codziennie:

Msza święta o godz. 18.00

Różaniec o godz. 20.30

Piątek:

Droga Krzyżowa o godz. 17.25

Niedziela:

Gorzkie żale o godz. 17.30

Msza święta o godz. 18.00

W Święta Zmartwychwstania Pańskiego będziemy transmitować Msze święte i nabożeństwa w następującym porządku:
Msza święta Wieczerzy Pańskiej – godz. 18.00
Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Różaniec – godz. 20.30

Liturgia na część Męki Pańskiej i Droga Krzyżowa – godz. 17.00
Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Różaniec – godz. 20.30

Wielka Sobota
Liturgia Wigilii Paschalnej w Wielką Noc – godz. 19.00
Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Różaniec po Liturgii Wigilii Paschalnej.

Msza święta, godz. 18.00
Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Różaniec godz. 20.30