UWAGA! Bardzo ważne ogłoszenie!

UWAGA! Przeczytaj! WAŻNE!

W związku z istniejąca sytuacją pandemiczną w Polsce i na świecie w naszej parafii od 28 marca 2021 r.  – Niedzieli Palmowej uległy zmianie godziny sprawowanych Mszy świętych oraz godziny zamówionych intencji mszalnych. Prosimy o zapoznaniem się z tymi zmianami.

Odwołujemy również w Niedzielę Palmową spotkanie z dziećmi przygotowującymi się w tym roku do I Komunii Świętej.

Niedziela 28. 03. 2021 r. NIEDZIELA PALMOWA, czyli MĘKI PAŃSKIEJ poświęcenie Palm na każdej Mszy świętej.

6.40 Godzinki do Najświętszej Maryi Panny

7.00 Msza święta gregoriańska 14 za śp. Klementynę Purwin.

8.00 Msza święta gregoriańska 28 za śp. Władysławę Nastaj.

9.00 Msza święta za śp. Barbarę, Mariana, Janinę, Hannę, Andrzeja, Mirosława.

10.00 Msza święta za śp. Czesławę i Stanisława Wrońskich oraz zmarłych z rodziny.

11.00 Msza święta dziękczynno – błagalna w intencji Magdaleny w 40 rocznicę urodzin z prośbą  o zdrowie, Boże  błogosławieństwo, potrzebne łaski, światło ducha Świętego, opiekę Matki Bożej  i naszego patrona błogosławionego biskupa Władysława Gorala.

12.00 Msza święta dziękczynno – błagalna w intencji Jasia w 6 rocznicę urodzin oraz w intencji  Paulini i rodziców z prośbą o zdrowie, Boże  błogosławieństwo, potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej i naszego patrona błogosławionego biskupa Władysława Gorala.

13.00 Msza święta dziękczynno – błagalna w intencji Tomka i Justyny w rocznicę urodzin z prośbą o zdrowie, Boże  błogosławieństwo, potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej i naszego patrona błogosławionego biskupa Władysława Gorala dla całej ich rodziny.

14.00 Msza święta za śp.Michała Polańskiego o pokój duszy.

15.00 Msza święta – Rekolekcje dla niewidomych.

16.00 Msza święta za śp. Lucynę Cebulak i Janinę Walasek.

17.30 Gorzkie Żale.

18.00 Msza święta za śp. Mariannę Patyjewicz.

19.00 Msza święta gregoriańska 29 za śp. Siostrę Emilię Purc.