Zaproszenie na koncert charytatywny ,,Do życia mnie budzi muzyka” w dniu 27.02.2019 r.

Serdecznie zapraszamy wszystkich na koncert charytatywny ,,Do życia mnie budzi muzyka” na rzecz Antosia Przyjałkowskiego, cierpiącego na wiotkość mięśniową.

Wystąpią Chór Dziecięcy Perełki, Chór Stella Maris i Schola Goralki z naszej parafii oraz PIOTR SELIM, znany lubelski artysta, pianista i wokalista, kompozytor wielu utworów.
Koncert odbędzie się 27 lutego 2019 (środa) o godz. 16.00  na patio w Szkole Podstawowej nr 21 im Królowej Jadwigi, ul. Zuchów 1.  Zapraszamy na koncert.

Możemy pomóc naszemu czteroletniemu parafianinowi Antosiowi  ofiarowując 1% podatku. Należy wówczas w formularzu PIT wpisać:  KRS 0000382243  ”1820 pomoc dla Antosia Przyjałkowskiego”. Więcej informacji na plakacie poniżej. Serdecznie dziękujemy.