Bierzmowanie 2021 r.

UWAGA! UWAGA! UWAGA!

Terminy najbliższych spotkań dla kandydatów przygotowujących się do sakramentu bierzmowania w 2021 r.

4 października 2020 r. (niedziela) po Mszy św. o godz. 12.00 – spotkanie dla grupy I w kościele

11 października 2020 r. (niedziela) po Mszy św. o godz. 12.00 – spotkanie dla grupy II w kościele

8 listopada 2020 r. (niedziela) godz. 13.00 – spotkanie dla grupy I w kościele (odwołane)

15 listopada 2020 r. (niedziela) o godz. 13.00 – spotkanie dla grupy II w kościele (odwołane)

Pamiętajmy o maseczkach i zachowaniu dystansu społecznego w kościele.

Opiekun duchowy w czasie przygotowań – wikariusz ks. Grzegorz Opoka

Sakrament bierzmowania w naszej parafii udzielany jest młodzieży uczącej się w szkołach podstawowych w kl. VIII. Spotkania formacyjne odbywają się w kościele  i salce za zakrystią. Kandydaci do bierzmowania mają obowiązek uczestnictwa w tych spotkaniach, jak i we wszystkich najważniejszych wydarzeniach liturgicznych w parafii (niedzielna Msza święta, rekolekcje, nabożeństwa okresowe). Pozostałe osoby powyżej 18 roku życia, które z różnych powodów dotychczas nie przyjęły tego sakramentu proszone są o zgłoszenie się do ks. Proboszcza.

Wymagane dokumenty:
– metryka chrztu, dla osób ochrzczonych poza naszą parafią.