Bierzmowanie 2021 r.

UWAGA! UWAGA! UWAGA!

Kontynuujemy przygotowania młodzieży do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

W poniedziałek 1 lutego 2021 r. – grupa I o godz. 19.10 (spotkanie przez internet),

W czwartek 4 lutego 2021 r. –  grupa II o godz. 19.10 (spotkanie przez internet).

Opiekun duchowy w czasie przygotowań – wikariusz ks. Grzegorz Opoka

Sakrament bierzmowania w naszej parafii udzielany jest młodzieży uczącej się w szkołach podstawowych w kl. VIII. Spotkania formacyjne odbywają się w kościele  i salce za zakrystią. Kandydaci do bierzmowania mają obowiązek uczestnictwa w tych spotkaniach, jak i we wszystkich najważniejszych wydarzeniach liturgicznych w parafii (niedzielna Msza święta, rekolekcje, nabożeństwa okresowe). Pozostałe osoby powyżej 18 roku życia, które z różnych powodów dotychczas nie przyjęły tego sakramentu proszone są o zgłoszenie się do ks. Proboszcza.

Wymagane dokumenty:
– metryka chrztu, dla osób ochrzczonych poza naszą parafią.