Bierzmowanie 2021 r.

UWAGA! UWAGA! UWAGA!

Terminy najbliższych spotkań dla kandydatów przygotowujących się do sakramentu bierzmowania w 2021 r.

17 września 2020 r. (czwartek) godz. 17.15 – pierwsza celebracja liturgiczna dla kandydatów – wszyscy (obie grupy) w kościele

18 września 2020 r. (piątek) o godz. 18.40 – spotkanie dla wszystkich (obie grupy) w kościele

4 października 2020 r. (niedziela) po Mszy św. o godz. 12.00 – spotkanie dla grupy I w kościele

11 października 2020 r. (niedziela) po Mszy św. o godz. 12.00 – spotkanie dla grupy II w kościele

Pamiętajmy o maseczkach i zachowaniu dystansu społecznego w kościele.

Opiekun duchowy w czasie przygotowań – wikariusz ks. Grzegorz Opoka

W czwartek 17.09. 2020 r. na godz. 17.15 zapraszamy uczniów klas VIII szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych, którzy jeszcze nie przystąpili do sakramentu bierzmowania, na celebrację liturgiczną, która rozpocznie ich przygotowanie się do przyjęcia sakramentu bierzmowania w przyszłym roku. UWAGA ! Jest to ostateczny termin do zapisania się i rozpoczęcia przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania w roku 2021.

Sakrament bierzmowania w naszej parafii udzielany jest młodzieży uczącej się w szkołach podstawowych w kl. VIII. Spotkania formacyjne odbywają się w kościele  i salce za zakrystią. Kandydaci do bierzmowania mają obowiązek uczestnictwa w tych spotkaniach, jak i we wszystkich najważniejszych wydarzeniach liturgicznych w parafii (niedzielna Msza święta, rekolekcje, nabożeństwa okresowe). Pozostałe osoby powyżej 18 roku życia, które z różnych powodów dotychczas nie przyjęły tego sakramentu proszone są o zgłoszenie się do ks. Proboszcza.

Wymagane dokumenty:
– metryka chrztu, dla osób ochrzczonych poza naszą parafią.