Bierzmowanie 2020

Przygotowanie do bierzmowania klas 7 i wszystkich chętnych rozpocznie się Mszą świętą w dniu 26.05.2019 o godz. 18.00.

Po Mszy świętej spotkanie z kandydatami w salce za zakrystią.

Opiekun duchowy w czasie przygotowań – ks. Grzegorz Opoka

Zapraszamy na to spotkanie uczniów obecnych klas VIII Szkoły Podstawowej i wszystkich chętnych.
Sakrament bierzmowania w naszej parafii udzielany jest młodzieży uczącej się w szkołach podstawowych w kl. VIII. Spotkania formacyjne odbywają się w kościele i salce za zakrystią. Kandydaci do bierzmowania mają obowiązek uczestnictwa w tych spotkaniach, jak i we wszystkich najważniejszych wydarzeniach liturgicznych w parafii (niedzielna msza św., rekolekcje, nabożeństwa okresowe). Pozostałe osoby powyżej 16 roku życia, które z różnych powodów dotychczas nie przyjęły tego sakramentu proszone są o zgłoszenie się do ks. proboszcza.

Wymagane dokumenty:
– metryka chrztu, dla osób ochrzczonych poza naszą parafią.