Bierzmowanie 2022 r.

UWAGA! UWAGA! UWAGA!

Zapisy kandydatów i rozpoczęcie przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania w roku 2022 (obecne klasy VII Szkoły Podstawowej).

Spotkanie kandydatów do bierzmowania we wtorek 22 czerwca 2021 r. o godz. 18.45  w kościele.

Opiekun duchowy: ks. Grzegorz Opoka

Sakrament bierzmowania w naszej parafii udzielany jest młodzieży uczącej się w szkołach podstawowych w klasach VIII. Spotkania formacyjne odbywają się w kościele  i salce za zakrystią. Kandydaci do bierzmowania mają obowiązek uczestnictwa w tych spotkaniach, jak i we wszystkich najważniejszych wydarzeniach liturgicznych w parafii (niedzielna Msza święta, rekolekcje, nabożeństwa okresowe). Pozostałe osoby powyżej 18 roku życia, które z różnych powodów dotychczas nie przyjęły tego sakramentu proszone są o zgłoszenie się do ks. Proboszcza.

Wymagane dokumenty:
– metryka chrztu, dla osób ochrzczonych poza naszą parafią.

Zapisy i rozpoczęcie przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania w klasie VIII rozpoczyna się  w drugim semestrze roku szkolnego w klasie VII Szkoły Podstawowej, tj. Przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. W tym roku ze względu na pandemię termin ten uległ przesunięciu na 22 czerwca 2021 r.