Bierzmowanie 2021r.

UWAGA! UWAGA! UWAGA!

Zapraszamy do kancelarii parafialnej, do końca  miesiąca czerwca 2020 r. uczniów obecnych klas VII Szkół Podstawowych oraz uczniów szkół średnich, którzy do tej pory do sakramentu bierzmowania nie przystąpili, aby wziąć formularz i zapisać się na przygotowanie do przyjęcia sakramentu bierzmowania w przyszłym 2021 r., które rozpocznie się we wrześniu 2020 r.

Opiekun duchowy w czasie przygotowań – wikariusz ks. Grzegorz Opoka

Sakrament bierzmowania w naszej parafii udzielany jest młodzieży uczącej się w szkołach podstawowych w kl. VIII. Spotkania formacyjne odbywają się w kościele  i salce za zakrystią. Kandydaci do bierzmowania mają obowiązek uczestnictwa w tych spotkaniach, jak i we wszystkich najważniejszych wydarzeniach liturgicznych w parafii (niedzielna Msza święta, rekolekcje, nabożeństwa okresowe). Pozostałe osoby powyżej 18 roku życia, które z różnych powodów dotychczas nie przyjęły tego sakramentu proszone są o zgłoszenie się do ks. proboszcza.

Wymagane dokumenty:
– metryka chrztu, dla osób ochrzczonych poza naszą parafią.